Ćwierćwałek wypukły ? 12

Wymiar: 12x12mm

Delikatny wypukły ćwierćwałek o wymiarach 12x12mm najczęściej jest stosowany w miejscach gdzie standardowa listwa jest zbyt duża (pod balkonem, wykończenia pod schodami itd.) lub w połączeniu z cokołem.

Występuje w dębie, buku, jesionie, sośnie i merbale.

Ćwierćwałek wklęsły ? 17

Wymiar: 17x17mm

Delikatny wklęsły ćwierćwałek o wymiarach 17x17mm najczęściej jest stosowany w miejscach gdzie standardowa listwa jest zbyt duża (pod balkonem, wykończenia pod schodami itd.) lub w połączeniu z cokołem.

Występuje w dębie, buku, jesionie i sośnie.

Listwa przypodłogowa ? 38

Wymiar: 28x28mm

Najmniejsza listwa, ale pozwalająca na delikatne połączenie każdej podłogi drewnianej ze ścianą.
Można ją zastosować do parkietu, mozaiki, deski podłogowej, ale także do paneli, podłóg warstwowych czy deski barlineckiej.

Listwa wykończeniowa ?38? występuje w wymiarach 28x28mm w gatunkach: dąb, jesion, sosna.

Listwa przypodłogowa ? 50

Wymiar: 40x30mm

Listwa wykończeniowa o średniej wielkości, która pozwala na delikatne połączenie każdej podłogi drewnianej ze ścianą. Stosowana zazwyczaj do mniejszych pomieszczeń (małe sypialnie, poddasza).

Można ją zastosować do mozaiki, parkietu, deski podłogowej, ale także do paneli, podłóg warstwowych czy deski barlineckiej. Listwa wykończeniowa ?50? występuje w wymiarach 40x30mm w gatunkach: dąb, jesion, sosna, merbau.

Listwa przypodłogowa ? 60

Wymiar: 50x30mm

Listwa wykończeniowa o średniej wielkości, która pozwala na delikatne połączenie każdej podłogi drewnianej ze ścianą. Stosowana zazwyczaj do mniejszych i średnich pomieszczeń (sypialnie, jadalnie, poddasza).

Można ją zastosować do parkietu, deski podłogowej, ale także do paneli, podłóg warstwowych czy deski barlineckiej. Listwa wykończeniowa ?60? występuje w wymiarach 50x30mm w gatunkach: dąb, jesion, sosna, merbau.

Listwa przypodłogowa ? 66

Wymiar: 60x25mm

Wysoka listwa wykończeniowa, która pozwala na połączenie każdej podłogi drewnianej ze ścianą. Stosowana zazwyczaj w większych pomieszczeniach typu salon, jadalnia czy większy pokój.

Można ją zastosować do parkietu, deski podłogowej, ale także do paneli, podłóg warstwowych czy deski barlineckiej. Listwa wykończeniowa ?66? występuje w wymiarach 60x25mm w gatunkach: dąb i jesion.

Cokół ? 65

Wymiar: 65x12mm

Wysoki cokół, który pozwala na eleganckie wykończenie pomiędzy podłogą i ścianą i podkreślenie pięknego wyglądu podłogi. Cokół stosowany jest zazwyczaj w dużych i wysokich pomieszczeniach typu salon, jadalnia czy większy pokój.

Można go stosować do parkietu, deski podłogowej, ale także do paneli, podłóg warstwowych czy deski barlineckiej. Cokół wykończeniowy ?65? występuje w wymiarach 65x12mm w gatunkach: dąb, jesion, sosna, merbau. Na życzenie klienta cokół dostępny w wymiarach od 6 do 15cm wysokości i od 10 do 20mm grubości.